Diodes Inc. SMAZ8V2-13-F
SMAZ Series 1 W 8.2 V 200 mA Surface Mount Zener Diode - DO-214AC
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页9 年前
Components Direct
Diodes Inc SCT
RS (Formerly Allied Electronics)
iiiC
库存历史记录
3 个月趋势:
+22.77%