Diodes Inc. SMAZ24-13-F
SMAZ24-13 Series 1 W 24 V 200 mA Surface Mount Zener Diode - DO-214AC
Production
价格与库存
数据表和文档
element14 APAC
Datasheet5 页9 年前
Diodes Inc SCT
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
Jameco
库存历史记录
3 个月趋势:
-66.35%