Diodes Inc. SBRT6U20LP-7
Diode Super Barrier Rectifier 20V 6A Automotive 8-Pin UDFN EP T/R
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页5 年前
Introduction Date2015-03-19
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2021-05-24
LTD Date2021-05-24
相关零件
DIODE, SCHOTTKY BARRIER, VR 60V, IF 10A, PKG TO-277A, VF 0.55V, CJ 560PF, TJ +150DEGC
STMicroelectronicsSTPS15L60CB-TR
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 2 Element, 7.5A, 60V V(RRM), Silicon, TO-252AA
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 1 Element, 7A, 50V V(RRM), Silicon, TO-277A
Diodes Inc.SBR15U100CTL-13
Diode Super Barrier Rectifier 100V 15A 3-Pin(2+Tab) DPAK T/R
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 1 Element, 7A, 60V V(RRM), Silicon, TO-277A
STMicroelectronicsSTPS745G-TR
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 1 Element, 7.5A, 45V V(RRM), Silicon
描述
Rectifier Diode, Avalanche, 1 Phase, 1 Element, 6A, 20V V(RRM), Silicon
Schottky Diodes & Rectifiers 20Vrrm SBR Schottky 6A 0.45Vf 0.25mA
TRENCH SUPER BARRIER RECTIFIER, 20V