Diodes Inc. SBR30A50CTFP
Diode Super Barrier Rectifier 50V 30A 3-Pin(3+Tab) ITO-220AB Tube
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页14 年前
Diodes Inc SCT
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.80
Introduction Date2008-07-31
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2021-05-24
LTD Date2021-05-24
相关零件
Diodes Inc.SBR3045CTFP
Diode Super Barrier Rectifier 45V 30A 3-Pin(3+Tab) ITO-220AB Tube
Diodes Inc.SBL1645CT
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 2 Element, 16A, 45V V(RRM), Silicon, TO-220AB
Diodes Inc.SBR3040CT
Diode Super Barrier Rectifier 40V 30A Automotive 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Tube
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 1 Element, 16A, 45V V(RRM), Silicon, TO-220AC
STMicroelectronicsSTPS20L45CFP
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 2 Element, 10A, 45V V(RRM), Silicon, TO-220AB
STMicroelectronicsFERD60U45CT
Field-Effect Rectifier Diode (non Schottky) 45V 60A 3-Pin TO-220AB Tube
描述
Rectifier Diode, 1 Phase, 2 Element, 15A, 50V V(RRM), Silicon, TO-220AB
DIODE ARRAY SBR 50V 15A ITO220AB
Schottky Diodes & Rectifiers Super Barrier REC 30A SBR 50V 260A
SUPER BARRIER RECTIFIER, 30 A, RoHS