Diodes Inc. SBR30A100CTFP
Diode Super Barrier Rectifier 100V 30A 3-Pin(3+Tab) ITO-220AB Tube
Production
价格与库存
数据表和文档
HQonline
Datasheet6 页10 年前
Diodes Inc SCT
iiiC
库存历史记录
3 个月趋势:
-5.19%
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.80
Introduction Date2007-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 2 Element, 15A, 100V V(RRM), Silicon, TO-220AB
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 1 Element, 16A, 60V V(RRM), Silicon, TO-220AC
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 1 Element, 16A, 45V V(RRM), Silicon, TO-220AC
Diodes Inc.SBR10100CT
Diode Super Barrier Rectifier 100V 10A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Tube
Diodes Inc.SBR10100CTFP
Diode Super Barrier Rectifier 100V 10A 3-Pin(3+Tab) ITO-220AB Tube
Diodes Inc.MBRF20100CT-JT
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 2 Element, 10A, 100V V(RRM), Silicon, TO-220AB
描述
Rectifier Diode, 1 Phase, 2 Element, 15A, 100V V(RRM), Silicon, TO-220AB
Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 100V 15A Through Hole TO-220-3
100V 250A 100¦ÌA 15A commoncathode ITO-220AB 10.36mm*4.7mm*15.2mm
DIODE ARRAY SBR 100V 15A ITO220
DIODE ARR SBR 100V 15A ITO220AB
SUPER BARRIER RECTIFIER, 30 A, RoHS