Diodes Inc. SBR20A45CT
Diode Super Barrier Rectifier 45V 20A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Tube
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页13 年前
Diodes Inc SCT
iiiC
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
+40.00%
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.80
Introduction Date2006-04-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Diodes Inc.SBR20U40CT
Diode Super Barrier Rectifier 40V 20A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Tube
Diodes Inc.SBR2045CT
Diodes Inc.SBR2060CT
Diode Super Barrier Rectifier 60V 20A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Tube
STMicroelectronicsSTPS20L40CFP
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 2 Element, 10A, 40V V(RRM), Silicon, TO-220AB
STMicroelectronicsSTPS20L45CFP
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 2 Element, 10A, 45V V(RRM), Silicon, TO-220AB
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 2 Element, 7.5A, 50V V(RRM), Silicon, TO-220AB
描述
Rectifier Diode, 1 Phase, 2 Element, 10A, 45V V(RRM), Silicon, TO-220AB
45V 180A 500¦ÌA 10A commoncathode TO-220-3 10.4mm*4.82mm*8.89mm
DIODE ARRAY SBR 45V 10A TO-220-3
SUPER BARRIER RECTIFIER, 20 A, RoHS
Diodes Inc SCT
Schottky Diodes & Rectifiers 20A 45V Low VF