Diodes Inc. SBR20A120CTFP
Diode Super Barrier Rectifier 120V 20A Automotive 3-Pin(3+Tab) ITO-220AB Tube
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页11 年前
Diodes Inc SCT
Arrow Electronics
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.80
Introduction Date2007-08-09
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2021-05-24
LTD Date2021-05-24
相关零件
Diodes Inc.SBR10150CTFP
Diode Super Barrier Rectifier 150V 10A 3-Pin(3+Tab) ITO-220AB Tube
Diodes Inc.SBR20150CTFP
Rectifier Diode, 1 Phase, 2 Element, 10A, 150V V(RRM), Silicon, TO-220AB
Rectifier Diode, 1 Phase, 2 Element, 10A, 100V V(RRM), Silicon, TO-220AB
STMicroelectronicsSTPS15M80CFP
Rectifier Diode, Dual Common Cathode, 80 V, 15 A, 870 mV, 220 A, 175 C RoHS Compliant: Yes
STMicroelectronicsSTPS20H100CFP
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 2 Element, 10A, 100V V(RRM), Silicon, TO-220AB
STMicroelectronicsSTTH2002CFP
Rectifier Diode, 1 Phase, 2 Element, 10A, 200V V(RRM), Silicon, TO-220AB
描述
Rectifier Diode, 1 Phase, 2 Element, 10A, 120V V(RRM), Silicon, TO-220AB
DIODE ARRAY SBR 120V 10A TO220AB
DIODE ARR SBR 120V 10A ITO220AB
SUPER BARRIER RECTIFIER, 20 A, RoHS