Diodes Inc. SBR10200CT
Diode Super Barrier Rectifier 200V 10A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页3 年前
Diodes Inc SCT
Future Electronics
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Rectifier Diode, 1 Phase, 2 Element, 6A, 200V V(RRM), Silicon, TO-220AB
Diodes Inc.SBR10U150CTFP
Diode Super Barrier Rectifier 150V 10A 3-Pin(3+Tab) ITO-220AB Tube
Diodes Inc.SBR10U100CTFP
Diode Super Barrier Rectifier 100V 10A 3-Pin(3+Tab) ITO-220AB Tube
Diodes Inc.SBR10100CT
Diode Super Barrier Rectifier 100V 10A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Tube
STMicroelectronicsSTPS20SM100ST
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 1 Element, 20A, 100V V(RRM), Silicon, TO-220AB
STMicroelectronicsSTPS10150CFP
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 2 Element, 5A, 150V V(RRM), Silicon, TO-220AB
描述
Rectifier Diode, 1 Phase, 2 Element, 10A, 200V V(RRM), Silicon, TO-220AB
Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 200V 5A Surface Mount TO-252-3,
DIODE ARRAY SBR 200V 5A TO220AB
SUPER BARRIER RECTIFIER, 10 A, RoHS