Diodes Inc. DZ9F13S92-7
Silicon Zener Diode Single 13V 5% 200mW 2-Pin SOD-923 Surface Mount T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页8 年前
Diodes Inc SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2017-09-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Zener Diode, 13V V(Z), 5%, 0.2W, Silicon, Unidirectional
DIODE ZENER 13V 200MW SOD923
Zener Diode SOD923 T&R 10K
13V Zener Diode, 5%, 0.1µA
Diodes Inc SCT
5% 100nA 13V 37¦¸ 200mW SOD-923 1mm*600¦Ìm*370¦Ìm