Diodes Inc. DMT10H010LCT
2W(Ta), 139W(Tc) 20V 3V@ 250¦ÌA 71nC@ 10 V 1N 100V 9.5m¦¸@ 13A, 10V 98A 3nF@50V TO-220-3
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页6 年前
Diodes Inc SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.02%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Diodes Inc.DMTH10H010LCT
Trans MOSFET N-CH 100V 108A Automotive 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Tube
MOSFET N-CH 100V 100A TO220 / Trans MOSFET N-CH 100V 100A 3-Pin(3+Tab) TO-220 Tube
InfineonIRF100B202
100V Single N-Channel HEXFET Power MOSFET in a TO-220AB package, TO220-3, RoHS
STMicroelectronicsSTP100N8F6
N-channel 80 V, 0.008 Ohm typ., 100 A, STripFET F6 Power MOSFET in a TO-220 package
InfineonIRFB3507PBF
75V Single N-Channel HEXFET Power MOSFET in a TO-220AB package
MOSFET, N-CH, 75V, 100A, TO-220; Available until stocks are exhausted Alternative available
描述
MOSFET N-CH 100V TO220AB / 100V N-CHANNEL ENHANCEMENT MODE MOSFET
Trans MOSFET N-CH 100V 98A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Tube
MOSFET BVDSS: 61V~100V TO220AB TUBE 50PCS
Power Field-Effect Transistor, 62A I(D), 100V, 0.012ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET, TO-220AB