Diodes Inc. DMP2006UFG-7
Mosfet, P-Ch, 20V, 40A, 150Deg C, 41W Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. DMP2006UFG-7
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页3 年前
Diodes Inc SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
-14.39%