Diodes Inc. DMN3005LK3-13
Trans MOSFET N-CH 30V 22A 3-Pin(2+Tab) TO-252 T/R
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页13 年前
_legacy Avnet
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2010-10-21
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PowerTrench® MOSFET, N-Channel, 30V, 94A, 4.7mΩ
SI7129DN-T1-GE3 P-CHANNEL MOSFET TRANSISTOR, 11.5 A, 30 V, 8-PIN POWERPAK 1212
Diodes Inc.DMP3010LK3-13
Single P-Channel 30 V 10.2 mOhm 59.2 nC 3.4 W Silicon SMT Mosfet - TO-252-3
Diodes Inc.DMP3010LK3Q-13
Trans MOSFET P-CH 30V 17A Automotive 3-Pin(2+Tab) DPAK T/R
Diodes Inc.ZXMN3A04KTC
N-Channel 30 V 0.02 Ohm Power MOSFET SMT - TO-252-3
Trans MOSFET N-CH 25V 11.5A 3-Pin(2+Tab) DPAK T/R
描述
MOSFET N-Ch FET VDSS 30V VGSS 20V PD 1.68W
Power Field-Effect Transistor, 14.5A I(D), 30V, 0.0065ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET, TO-252
MOSFET N-CH 30V 14.5A TO252-3L