Diodes Inc. DDZ5V1B-7
DIODE ZENER 5.1V 500MW SOD123 / Zener Diode Single 5.1V 2.564% 17Ohm 500mW 2-Pin SOD-123 T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页4 年前
Diodes Inc SCT
Mouser
RS (Formerly Allied Electronics)
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-21.12%