Diodes Inc. DDZ33BSF-7
Zener Diode, 33V, 0.5W, Sod-323F Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. DDZ33BSF-7
数据表和文档
HQonline
Datasheet6 页9 年前
Future Electronics
3 个月趋势:
-41.12%
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2010-06-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
Diodes Inc.DDZ30DSF-7
Zener Diode, 30V, 0.5W, Sod-323F Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. DDZ30DSF-7
Diodes Inc.DDZ33ASF-7
Zener Diode, 33V, 0.5W, Sod-323F Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. DDZ33ASF-7
Diodes Inc.DDZ30ASF-7
DIODE ZENER 27.69V 500MW SOD323F / Zener Diode 27.69 V 500 mW ±3% Surface Mount SOD-323F
onsemiFLZ36VA
Tape & Reel (TR) ±3% Surface Mount Single Zener Diode 1.2V @ 200mA 133nA @ 27V 500mW 33V
onsemiFLZ36VD
Zener Diode, 34.89V V(Z), 2.52%, 0.5W, Silicon, Unidirectional
onsemiFLZ39VD
Tape & Reel (TR) ±3% Surface Mount Single Zener Diode 1.2V @ 200mA 133nA @ 30V 500mW 37.6V
描述
Zener Diode Single 31.1V 2.51% 80Ohm 500mW 2-Pin SOD-323F T/R
0.5W SURFACE MOUNT PRECISION ZENER DIODE, 2.51%, 0.07µA
Diodes Inc SCT
Zener Diode, 31.1V V(Z), 2.5%, 0.5W, Silicon
Zener Diodes 500mW 31.1V Zener 500mW 0.9V Vf
500mW 31.1V SOD-323F Zener Diodes ROHS
3% 70nA 31.1V 80¦¸ 500mW SOD-323F 2.5mm*1.25mm*750¦Ìm