Diodes Inc. DCP69-25-13
Small Signal Bipolar Transistor, 1A I(C), 20V V(BR)CEO, 1-Element, PNP, Silicon
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页4 年前
TME
Diodes Inc SCT
iiiC
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2007-10-31
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Diodes Inc.DCP69A-16-13
Diodes Inc.DCP69A-13
Diodes Inc.DCP69-13
onsemiBCP69
Trans GP BJT PNP 20V 1.5A 1000mW 4-Pin(3+Tab) SOT-223 T/R / TRANS PNP 20V 1.5A SOT-223
onsemiFZT749
Power Bipolar Transistor, 3A I(C), 25V V(BR)CEO, 1-Element, PNP, Silicon, Plastic/Epoxy, 4 Pin
onsemiNZT749
Tape & Reel (TR) Surface Mount PNP SINGLE Bipolar (BJT) Transistor 80 @ 1A 2V 4A 1.2W 75MHz
描述
Trans GP BJT PNP 20V 1A 1000mW 4-Pin(3+Tab) SOT-223 T/R
Bipolar Transistors - BJT 1W -20V