Diodes Inc. D3Z5V1BF-7
Diode Zener Single 5.08V 2% 400mW 2-Pin SOD-323F T/R
数据表和文档
HQonline
Datasheet5 页10 年前
Diodes Inc SCT
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-99.40%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2011-09-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Diodes Inc.BZX84B5V1-7-F
Zener Diode Single 5.1V 2% 60Ohm 350mW 3-Pin SOT-23 T/R
Tape & Reel (TR) ±2% Surface Mount ZENER DIODE Zener Diode 900mV @ 10mA 2muA @ 2V 200mW 5.1V
Zener Diode Single 5.1V 2% 60Ohm 200mW Automotive 2-Pin SOD-323 T/R
Zener Diode Single 5.1V 2% 60Ohm 200mW 2-Pin SOD-323 T/R / DIODE ZENER 5.1V 200MW SOD323
Zener Diode, 5.1V V(Z), 2%, 0.2W, Silicon, Unidirectional
onsemiMM3Z5V1B
MM3Z5V1B Series 200 mW 5.1 V 10 mA Surface Mount Zener Diode - SOD-323F
描述
Zener Diode, 5.1V V(Z), 2.36%, 0.4W, Silicon, Unidirectional
0.4W SURFACE MOUNT PRECISION ZENER DIODE, 2.36%, 2µA
Diodes Inc SCT
DIODE ZENER 5.08V 400MW SOD323F
Independent Type 5.08V SOD-323F Zener Diodes ROHS
Tight Tolerance Zener SOD323F T&R 3K
2% 2¦ÌA 5.08V 60¦¸ 400mW SOD-323F 2.5mm*1.25mm*750¦Ìm