Diodes Inc. BZX84C5V1TS-7-F
Zener Diode, 5.1V, 0.2W, Sot-363 Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. BZX84C5V1TS-7-F
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet5 页7 年前
Datasheet4 页15 年前
Diodes Inc SCT
iiiC
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
-35.87%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Diodes Inc.MMBZ5231BS-7-F
Diode Zener Dual Anti Parallel 5.1V 5% 200mW 6-Pin SOT-363 T/R
Diodes Inc.MMBZ5231BTS-7-F
Zener Diode Array, 5.1V, 0.2W, Sot-363 Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. MMBZ5231BTS-7-F
Diodes Inc.MMBZ5228BS-7-F
Diode Zener Dual Anti Parallel 3.9V 5% 200mW 6-Pin SOT-363 T/R
描述
Zener Diode Triple Parallel 5.1V 5.88% 60Ohm 200mW 6-Pin SOT-363 T/R
BZX84C5V1 Series 5.1 V 10 mA Triple Surface Mount Zener Diode Array - SOT-363
TRIPLE SURFACE MOUNT ZENER DIODE ARRAY Zener Diode, 5.1V V(Z), 5.88%, 0.2W, Silicon, Unidirectional