Diodes Inc. BZX84C4V3W-7-F
Diode Zener Single 4.3V 7% 200mW 3-Pin SOT-323 T/R
数据表和文档
HQonline
Datasheet4 页17 年前
Diodes Inc SCT
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.61%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2003-02-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Diodes Inc.BZX84C3V6W-7-F
Zener Diode, 3.6V, 0.2W, Sot-323 Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. BZX84C3V6W-7-F
Diodes Inc.BZX84C3V9W-7-F
Zener Diode, 3.9V, 0.2W, Sot-323 Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. BZX84C3V9W-7-F
Diodes Inc.MMBZ5229BW-7-F
Diode Zener Single 4.3V 5% 200mW 3-Pin SOT-323 T/R
描述
Zener Diode, 4.3V V(Z), 6.98%, 0.2W, Silicon, Unidirectional
SURFACE MOUNT ZENER DIODE, 6.98%, 3µA
Diodes Inc SCT
200mW 4.3V SOT-323 Zener Diodes ROHS
7% 3¦ÌA 4.3V 90¦¸ 200mW SOT-323 2.2mm*1.35mm*1mm