Diodes Inc. BZX84C3V6TS-7-F
Diode Zener Triple Parallel 3.6V 6% 200mW 6-Pin SOT-363 T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页7 年前
3 个月趋势:
+136%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
相关零件
Diodes Inc.BZX84C3V3S-7-F
Diode Zener Dual Anti Parallel 3.3V 6% 200mW 6-Pin SOT-363 T/R
Diodes Inc.BZX84C3V3TS-7-F
Zener Diode, 3.3V, 0.2W, Sot-363 Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. BZX84C3V3TS-7-F
Diodes Inc.BZX84C4V3TS-7-F
Diode Zener Triple Parallel 4.3V 7% 200mW 6-Pin SOT-363 T/R
描述
Zener Diode, 3.6V V(Z), 5.56%, 0.2W, Silicon, Unidirectional
Diode - Zener Single 200MW 3.6V
SURFACE MOUNT ZENER DIODE, 5.56%, 5µA
Diodes Inc SCT
3 Independent 200mW 3.6V SOT-363 Zener Diodes ROHS
6% 5¦ÌA 3.6V 90¦¸ 200mW 3 SOT-363 2.2mm*2.2mm*1mm