Diodes Inc. BZX84C36S-7-F
Diode Zener Dual Anti Parallel 36V 6% 200mW 6-Pin SOT-363 T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页17 年前
Diodes Inc SCT
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
-40.48%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2003-02-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Diodes Inc.MMBZ5258BS-7-F
Diode Zener Dual Anti Parallel 36V 5% 200mW 6-Pin SOT-363 T/R
Diodes Inc.MMBZ5259BS-7-F
DIODE ZENER ARRAY 39V SOT363 / Diode Zener Dual Anti Parallel 39V 5% 200mW 6-Pin SOT-363 T/R
Diode Zener Dual Anti Parallel 30V 5% 200mW 6-Pin SOT-363 T/R
描述
Zener Diode, 36V V(Z), 5.56%, 0.2W, Silicon, Unidirectional
Diode - Zener Single 200MW 36V
SURFACE MOUNT ZENER DIODE, 6.06%, 0.1µA
Diodes Inc SCT
6% 100nA 36V 90¦¸ 200mW 2 SOT-363 2.2mm*2.2mm*1mm