Diodes Inc. BZX84C10W-7-F
Zener Diode, 10V, 0.2W, Sot-323 Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. BZX84C10W-7-F
Production
价格与库存
数据表和文档
HQonline
Datasheet4 页17 年前
Diodes Inc SCT
iiiC
DigiKey
Mouser
库存历史记录
3 个月趋势:
-22.33%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2003-02-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Diodes Inc.AZ23C10W-7-F
Diode Zener Dual Common Anode 10V 6% 200mW 3-Pin SOT-323 T/R
Diodes Inc.MMBZ5240BW-7-F
Zener Diode, 10V, 0.2W, Sot-323 Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. MMBZ5240BW-7-F
Diodes Inc.BZX84C11W-7-F
BZX84C10S Series 200 mW 11 V 10 mA Surface Mount Zener Diode - SOT-323
描述
Zener Diode Single 10V 6% 20Ohm 200mW 3-Pin SOT-323 T/R
Zener Diode, 10V V(Z), 6%, 0.2W, Silicon, Unidirectional