Diodes Inc. 74HC86T14-13
74HC Quad 2-input XOR Gate TSSOP14 | Diodes Inc 74HC86T14-13
数据表和文档
HQonline
Datasheet9 页13 年前
3 个月趋势:
-0.25%
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.01
Introduction Date2013-01-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
OR Gate, Quad, 2 Input, 14 Pins, TSSOP, 74HC32
OR 74HC32 e4 Automotive AEC-Q100 74HC logic gate circuit 13ns @ 6V 50pF 5mm 5.2mA 5.2mA 6V