Diodes Inc. 74HC08T14-13
74HC Quad 2-input AND Gate TSSOP14 | Diodes Inc 74HC08T14-13
数据表和文档
HQonline
Datasheet8 页13 年前
3 个月趋势:
+31.88%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Texas InstrumentsSN74HC08QPWRG4Q1
Automotive, 4-ch, 2-input, 2-V to 6-V 5.2 mA drive strength AND gate 14-TSSOP -40 to 125
74HC Series 6V Surface Mount High-Speed Quad 2-Input AND Gate - TSSOP-14
Texas InstrumentsSN74HC08IPWRQ1
Automotive, 4-ch, 2-input, 2-V to 6-V 5.2 mA drive strength AND gate 14-TSSOP -40 to 85
Texas InstrumentsSN74HC08IPWRG4Q1
Quad 2-Input AND Gate | IC GATE AND 4CH 2-INP 14TSSOP
AND 74HC08 e4 74HC logic gate circuit 13ns @ 6V 50pF 5mm 5.2mA 5.2mA 6V
描述
74HC Series 6 V Surface Mount Quadruple 2-Input AND Gate - TSSOP-14
Logic IC, AND Gate, Quad, 2 Inputs, 14 Pins, TSSOP
And Gate, 2 I/P, -40 To 125Deg C Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. 74HC08T14-13
AND 74HC08 e3 74HC logic gate circuit 15ns @ 6V 50pF 1.05mm 5.2mA 5.2mA 6V