Diodes Inc. 74HC04T14-13
Inverter Schmitt Trigger, Hex, 1 Input, 14 Pins, TSSOP
Production
价格与库存
数据表和文档
HQonline
Datasheet8 页13 年前
Diodes Inc SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
+205%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
相关零件
Diodes Inc.74HC05T14-13
74HC Series 6 V Surface Mount HEX Inverter with Open Drain Outputs - TSSOP-14
Nexperia74HC05PW,118
Buffer Inverter 74HC05 8542.39.00.01 74HC logic gate circuit 15ns @ 6V 50pF 1.1mm - 5.2mA 6V
Diodes Inc.74HCU04T14-13
NXP Semiconductors74HC05PW,112
14ns@ 6V,50pF 1 6 2V 6V 7.8mA Inverter HC 5.2mA TSSOP-14 , 5mm*4.4mm*900¦Ìm
Texas InstrumentsSN74AHC14PWR
6-ch, 2-V to 5.5-V inverters with Schmitt-Trigger inputs 14-TSSOP -40 to 125
描述
74HC Series 6 V Surface Mount HEX Inverter - TSSOP-14
Inverter Schmitt Trigger 8542.39.00.01 74HC Tape & Reel (TR) logic gate circuit 15ns @ 6V 50pF 1.05mm 5.2mA 5.2mA 6V
HEX 1 Input Inverter, 2 to 6 V, RoHS
Diodes Inc SCT
Inverter 6-Element CMOS 14-Pin TSSOP T/R
Inverter, HC/UH Series, 6-Func, 1-Input, CMOS, PDSO14
6 20uA 15ns@6V,50pF 2V~6V TSSOP-14 Inverters ROHS