Digi International XB3-24AST
ZigBee RF Module, IEEE 802.15.4, 2.4GHz to 2.4835GHz, I2C, SPI, UART, RP SMA Connector
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页5 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-18.21%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
ZIGBEE MOD, 250KBPS, 2.4GHZ, 2.1 TO 3.6V ROHS COMPLIANT: YES
XBee3 PRO - 2.4 GHz, 802.15.4, SMA Antenna, TH
Telecom Circuit, 1-Func
XBEE 3 PRO 2.4GHZ SMA ANT TH