Digi International XB3-24ACM
ZigBee RF Module, IEEE 802.15.4, 2.4GHz to 2.4835GHz, I2C, SPI, UART
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页5 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-14.37%
供应链
Country of OriginCambodia
Export Control Classification Number (ECCN) Code5A992.C
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8517.62.00.90
Introduction Date2020-11-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
描述
ZIGBEE MOD, 250KBPS, 2.4GHZ, 2.1 TO 3.6V ROHS COMPLIANT: YES
DSSS 17mA 135mA 250Kbps -103dBm 2.1V Integrated,Chip
802.15.4 SOC 2400MHz 1000Kbps 34-Pin SMD Module