Delta E48SR3R320NRFA
Module DC-DC 1-OUT 3.3V 20A 66W 8-Pin 1/8-Brick T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2007-02-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Murata Power SolutionsULS-3.3/20-D48N-C
DC DC CONVERTER 3.3V 66W / Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 20A 36V - 75V Input
Murata Power SolutionsUEE-3.3/25-D48N-C
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 83.3W, Hybrid
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 3.3V 45.5A 150W 8-Pin 1/8-Brick T/R/Tray
Advanced EnergyALD18F48-SL
Isolated DC/DC Converters 50W 36-75Vin Single 3.3V 18A
Advanced EnergyALD18F48N-SL
Isolated DC/DC Converters 50W 3.3V@18A 36-75Vin NEG
Module DC-DC 1-OUT 3.3V 10A 35W 6-Pin Brick
Murata Power SolutionsULS-12/5-D48N-C
DC DC CONVERTER 12V 60W / Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 5A 36V - 75V Input
DC-DC Converters, Power module type, Output: 300W, 12V, Isolated type, With baseplate
10W DC/DC-Converter 'ECONOLINE' 2 x1 2kV reg 4:1; V. In: 18-75; V. Out: 12; mA. Out: 833
TDK-LambdaPXD20-48S05
DC-DC Converters, Power module type, Output: 20W, 5V, Isolated type
描述
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 66W, Hybrid
DC DC CONVERTER 3.3V 66W