Delta E48SH1R250NRFH
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 60W, Hybrid
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet17 页12 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2013-11-04
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2024-06-30
相关零件
DC DC CONVERTER 12V 120W / Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 10A 36V - 75V Input
Murata Power SolutionsULS-12/8.3-D48N-C
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 12V 8.3A 99.6W 8-Pin 1/16-Brick T/R/Tray
Module DC-DC 1-OUT 12V 8.3A 99.6W 8-Pin 1/16-Brick Tray
Remote On/Off,OCP,OTP,OVP,UVLO 400KHz 92% 96W 8A 12V 1 75V 36V Fixed 58.42mm*22.86mm*8.382mm
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 100W, Hybrid
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 12V 5A 60W 8-Pin 1/8-Brick
Mean WellDR-120-24
DR-120 Series 120 W Single Output 24 V AC/DC Industrial DIN Rail Power Supply
Mean WellNDR-120-12
Single Output Industrial DIN Rail Power Supply 12 Volts 10 Amps 120 Watts
Mean WellNDR-120-24
Single Output Industrial DIN Rail Power Supply 24 Volts 5 Amps 120 Watts
Murata Power SolutionsUWE-12/10-Q48N-C
DC DC CONVERTER 12V 120W / Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 10A 18V - 75V Input
Murata Power SolutionsUWE-12/10-Q48NB-C
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 12V 10A 120W 8-Pin 1/8-Brick Tray
TDK-LambdaSCS120PW12
Switching Power Supplies 120W 12V 10A AC-DC, 115-230VAC
描述
Module DC-DC 1-OUT 1.2V 50A 120W 8-Pin 1/8-Brick
DC DC CONVERTER 1.2V 120W