Vishay CRCW04021911FRT7
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.063W, 1910ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Obsolete
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
North Star MicroNS-CRCW04021911FRT7联系方式
7d
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页23 年前
供应链
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2001-04-25
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
描述