Vishay CCF5049R9FKR36
Fixed Resistor, Metal Film, 0.33W, 49.9ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
Introduction Date2004-09-27
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 47.5ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF14FTD47R5
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 47.5ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF12FTD47R5
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 47.5ohm, 350V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Res, 47R, 0.4W, Axial, Metal Film Rohs Compliant: Yes |Vishay MRS16000C4709FCT00
Yageo GroupMF0207FTE52-49R9
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 49.9ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FTE52-51R
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 51ohm, 250V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Res Metal Film 49.9 Ohm 1% 1/3W ±100ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole T/R
CCF-50 49.9 1% T-1 R36