Infineon CY37192P160-125AXI
CPLD Ultra37000 Family 5.7K Gates 192 Macro Cells 125MHz 5V 160-Pin TQFP
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet64 页22 年前
DigiKey
SHENGYU ELECTRONICS
供应链
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.31.00.55
Introduction Date1997-05-05
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2012-04-30
LTD Date2012-08-24
相关零件
CPLD Ultra37000 Family 5.7K Gates 192 Macro Cells 100MHz CMOS Technology 3.3V 160-Pin TQFP
Lattice SemiconductorM4A5-192/96-10VC
CPLD ispMACH 4A Family 7.5K Gates 192 Macro Cells 83.3MHz/118MHz 5V 144-Pin TQFP Tray
Lattice SemiconductorM4A5-192/96-10VNC
Lattice SemiconductorM4A5-192/96-12VNI
CPLD ispMACH 4A Family 7.5K Gates 192 Macro Cells 66.7MHz/95MHz 5V 144-Pin TQFP Tray