Infineon CY25200KFZXI
IC Clock Gen Prog Spect 16-TSSOP
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet19 页6 年前
SHENGYU ELECTRONICS
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Infineon CY25200KFZXI 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2013-12-16
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2011-11-09
LTD Date2012-05-09
相关零件
Renesas280PGLF
Programmable PLL Clock Synthesizer Triple 16-Pin TSSOP Tube
InfineonCY25200FZXC
Programmable PLL Clock Synthesizer Single 3MHz to 200MHz 16-Pin TSSOP
Quad HCSL/LVDS Clock Generator, 3.3 V, Crystal to 100 MHz / 200 MHz
Renesas290PGLF
Triple PLL Field Prog. Spread Spectrum Clock Synthesizer
Clock Generator, Crystal to 25 MHz, 100 MHz, 125 MHz, 200 MHz, 3.3 V, with Dual HCSL
InfineonCY24293ZXI
CY24293 Series 3.6 V 200 MHz Two Outputs PCI-Express Clock Generator - TSSOP-16
描述
Prog clock gen to 200MHz Spread Spectrum
Clock Generator, 200MHz, CMOS, PDSO16
Clock Crystal Fanout Buffer (Distribution) Spread Spectrum Clock Generator 16-TSSOP (0.173 4.40mm Width) CY25200 clock generator ic 3.3V 200MHz 33mA 5.1mm