Delta Electronics VCUW064E470MS5
General Purpose Inductor, 47uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 2726
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet9 页4 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-74.75%
描述
FIXED IND 47UH 2.1A 240 MOHM SMD
IND SMD 47.0UH AUTO GRADE CHOKE