Delta Electronics VCUA20161B3R3MS6
Fixed Ind 3.3UH 1.2A 250 Mohm
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet8 页4 年前
描述
FIXED IND 3.3UH 1.2A 250 MOHM