Delta Electronics VCSC076T220MS6K
General Purpose Inductor, 22uH, 20%, 2 Element, Metal Dust-Core, SMD, 3028
Production
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet8 页4 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2021-12-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 22UH 2.25A 138 MOHM
IND SMD 22.0UH AUTO GRADE CHOKE