Delta Electronics VCMV053T3R3MN22M
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 2121
Production
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet8 页5 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2021-04-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 3.3UH 5.3A 34.8 MOHM
IND SMD 3.3UH AUTO GRADE CHOKE