Delta Electronics VCMT063T1R0MN5TM
General Purpose Inductor, 1uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 2726
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页4 年前
描述
FIXED IND 1UH 11.7A 7.8 MOHM SMD
IND SMD 1.0UH AUTO GRADE CHOKE