Delta Electronics VCMT063T150MN5TM
General Purpose Inductor, 15uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 2726
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页4 年前
描述
FIXED IND 15UH 2.9A 110 MOHM SMD
IND SMD 15.0UH AUTO GRADE CHOKE