Delta Electronics VCMT053T6R8MN52M
General Purpose Inductor, 6.8uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 2121
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页6 年前
Electro Sonic
描述
FIXED IND 6.8UH 3.1A 92 MOHM SMD
IND SMD 6.8UH AUTO GRADE CHOKE