Delta Electronics VCMT053T150MN52M
General Purpose Inductor, 15uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 2121
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页6 年前
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 15UH 2.2A 196 MOHM SMD
IND SMD 15.0UH AUTO GRADE CHOKE