Delta Electronics VCMI136E150MN54M
General Purpose Inductor, 15uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 5350
Production
价格与库存
数据表和文档
Upverter
Datasheet9 页2 年前
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2023-09-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 15UH 8.3A 25 MOHM SMD
IND SMD 15.0UH AUTO GRADE CHOKE