Delta Electronics VCHW053T50NMS5
General Purpose Inductor, 0.05uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 2121
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页4 年前
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2022-04-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
FIXED IND 50NH 40A 0.66 MOHM SMD
IND SMD 0.05UH AUTO GRADE CHOKE