Delta Electronics VCHW042A3R3MS5
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 1716
Production
价格与库存
数据表和文档
Upverter
Datasheet8 页7 年前
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-6.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
FIXED IND 3.3UH 4.4A 43.7 MOHM
IND SMD 3.3UH AUTO GRADE CHOKE