Delta Electronics VCHA054T4R7MS6
General Purpose Inductor, 4.7uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 2120
Production
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet8 页5 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-22.11%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
FIXED IND 4.7UH 4.5A 39.5 MOHM
IND SMD 4.7UH AUTO GRADE CHOKE