Delta Electronics VCHA054T100MS6
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 2120
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页5 年前
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-09-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
FIXED IND 10UH 2.9A 92.4 MOHM
IND SMD 10.0UH AUTO GRADE CHOKE