Delta Electronics VAMV1009AA100MM2
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 2 Element, Metal Dust-Core, SMD, 4036
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页4 年前
Upverter
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-03-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 10UH 5.2A 22 MOHM SMD
IND SMD 10.0UH AUTO GRADE CHOKE