Delta Electronics VAMV06077E5R0MM2
General Purpose Inductor, 5uH, 20%, 2 Element, Metal Dust-Core, SMD, 3027
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet9 页4 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
FIXED IND 5UH 4.1A 30 MOHM SMD
IND SMD 5.0UH AUTO GRADE CHOKE