Delta Electronics VAMV06077E1R0MM2
General Purpose Inductor, 1uH, 20%, 2 Element, Metal Dust-Core, SMD, 3027
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页6 年前
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2020-01-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 1UH 8.8A 6.5 MOHM SMD
IND SMD 1.0UH AUTO GRADE CHOKE