Delta Electronics TLM1211F-151
General Purpose Inductor, 0.15uH, 15%, 2 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 4622
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
Onlinecomponents.comTLM1211F-15105KBulk
Master ElectronicsTLM1211F-15105K
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页5 年前
Electro Sonic
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 150NH 77A 370 MOHM SMD