Delta Electronics TLM117513F-121
General Purpose Inductor, 0.12uH, 15%, 2 Element, SMD, 4330
Production
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet1 页2 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 120NH 80A 0.105 MOHM